Wypożyczalnia pojazdów dla klientów prywatnych oraz właścicieli firm

Zdrowie

CarSprint to wypożyczalnia pojazdów dla klientów indywidualnych a także właścicieli firm. Znaczy to, że można w tym miejscu wypożyczać tak samo ekskluzywne auta, ale też pojazdy dostawcze. Samochód można wynająć kontaktując się z pracownikami zatrudnionymi w firmie przez formularz kontaktowy umieszczony na witrynie online albo telefonicznie. Procedura wypożyczania w wypożyczalnia samochodów Tarnów jest sprawna, a więc nad wyraz szybko można będzie otrzymać pojazd, jaki kogoś zainteresuje szczególnie. Po wybraniu samochodu, zapoznaniu się z kosztorysem, podpisaniem umowy oraz po wpłacie kaucji można od razu dostać pojazd.

Cena wynajmu uzależniona jest od modelu wypożyczanego pojazdu, a także okresu czasu, na jaki samochód jest wynajmowany. Klienci mogą zdecydować się na trzy przedziały czasowe: 1 do 4 dni, 5 do 9 dni, oraz 10 do 16 dni. Kiedy wynajem jest dłuższy, to kwota z klientem jest wyznaczona indywidualnie. Klient musi też przed odbiorem lub podstawieniem samochodu wpłacić kaucję, stanowiącą zabezpieczenie w przypadku zniszczenia. Kaucja jest zwracana w dniu zdania wynajmowanego samochodu. Klienci wypożyczający w CarSprint mogą spodziewać się wielu udogodnień: klimatyzacji, fotelika dziecięcego w cenie, nawigacji GPS. Wszystkie szczegóły powiązane z wynajmem ustalane są z pracownikami wypożyczalni, aby kierowca był jak najbardziej zadowolony.

Personel zawsze udzieli wyczerpujących informacji, zarówno o flocie, jak i o procedurach wypożyczenia. Można wypożyczać auta z podstawieniem na lotnisko w Rzeszowie, w Katowicach lub w Krakowie. Jest też możliwość wypożyczenia samochodu z OC sprawcy. Każdy z wypożyczanych pojazdów ma pełne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, dobrowolne, od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ASS. Klient który wynajmuje pojazd nie musi martwić się żadnym limitem kilometrów. Propozycja katalogowa dostosowana jest do wymagań klientów. Wszystkie koszty bazują na 23% VAT. Każda cena podawana jest za 24 h wynajmu.

Dodaj komentarz