Wykwalifikowani specjaliści od opon dla ciężarówek z serwisu mobilnego Truck Opony s.c.

Biznes

Wykwalifikowani eksperci od opon dla ciężarówek z serwisu mobilnego Truck Opony s.c. proponują działające przez całą dobę pogotowie wulkanizacyjne dla ciężarówek. Działający przez 24 h serwis opon w zakresie wulkanizacja poznań 24h realizuje: montaż i demontaż opon ciężarowych w rozmiarach od 17,5 do 22,5 cali, montaż i demontaż konkretnych opon rolniczych, naprawę opon metodą na zimno albo na gorąco, pogłębianie bieżnika opon, wyważanie kół metodą tradycyjną albo proszkową, a także sprawdzenie ciśnienia w oponach.

Jeżeli zaś wady opony w pojeździe ciężarowym są ogromne, można w serwisie bezzwłocznie kupić nowe opony i zrobić użytek z opcji ich założenia przez ekspertów. Opony będą dopasowane wzorowo do wszystkich ciężarówek lub naczep.

Kiedy wobec tego tylko kierowca w czasie trasy ma trudności z ogumieniem, powinien skontaktować z serwisem. Im szybciej opony będą naprawione lub zmienione, tym korzystniej wpłynie to na renomę przewoźnika. Numer opublikowany jest na stronie www, czyli nikt nie będzie mieć trudności ze skontaktowaniem się. Działający mobilnie serwis dla TIRów proponuje także: naprawy mechaniczne w pełnym zakresie, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, jak i naprawy silników i skrzyń biegów, kierując kierowców spoza Wielkopolski do odpowiedniego warsztatu.

Naprawa lub wymiana opon to specjalność wskazanej firmy. Wyważanie kół również wykonane jest tak szybko jak to możliwe. Dobrze jest zaznajomić się z witryną serwisu, by nabrać przekonania do proponowanych usług. Opony w tirach narażane są na większe obciążenia, a ich reparacja może być skomplikowana. Nie ma nazbyt wiele zakładów stacjonarnych jakie zajmują się zmianą opon w ciężarówkach.

Dlatego możliwość zrobienia użytku z mobilnego serwisu jest dla dużej liczby kierowców atrakcyjna. Duża wiedza, umiejętności ekspertów a także indywidualne podejście do zgłaszanych usterek sprawiają, że firma jest polecana pośród kierowców ciężarówek.