Upominki dla weselników z pracowni Decoris – stylowe i wyjątkowe

Rozrywka

Upominki dla gości weselnych z pracowni Decoris są gustowne i nie do podrobienia. Jeszcze jakiś czas temu uczestnikom wesela rozdawano krówki lub wódkę z wesela. Teraz niebanalne upominki sprawiają, że dzień zaślubin wybranej Pary Młodej jeszcze długo jest dobrze postrzegany. I z tego względu można je zobaczyć na polskich uroczystościach weselnych coraz częściej.

Dobierając propozycje z oferty Decoris, otrzymuje się pewność, że podziękowania dla gości weselnych będą wykonane z zachowaniem wszystkich detali. I że z pewnością nigdzie nie będzie takich samych.

Z tego względu weselnicy docenią to, że dostają tak szczególnie upominki. Wśród nich znajdują się: ozdobne butle z alkoholem, szykownie spakowane mydła, zapachowe świece, rośliny w szklanych ozdobach, słoiki z miodem, ozdobnie spakowane szampany, słodkości z wróżbą, brokatowe butle oraz można decydować się na projekt zrobiony indywidualnie. Do każdego z podziękowań mogą być dodawane spersonalizowane dedykacje ze wstążkami. Każdy może dopasować {podziękowania|upominki z pracowni Decoris do klimatu jaki panuje na jego uroczystości.

Upominki te wskażą gościom weselnym, że Para Młoda poświęcała czas na znalezienie czegoś wyjątkowego, a nie tylko, że wręczano to, co jest ogólnodostępne i nad czym nie ma potrzeby się namyślać. Imponująco wyglądający katalog upominków dla gości weselnych motywuje do składania zamówień na wszystkie wyroby ozdobne.

Nie ma znaczenia, czy są to butelki z alkoholem, gustownie spakowane mydełka, pachnące świeczki, rośliny w szklanych fiolkach, słoiki z miodem, szampany, czy ciastka z wróżbą. Można też zrealizować zlecenia na bazie prywatnych pomysłów. Twórcy są otwarci na wiele propozycji i mają talent do wykonywania takich rzeczy. Z tego powodu żadne zlecenie nie będzie dla nich wyzwaniem. Goście, którym podarunki będą wręczane będą zachwycone. Docenią to, że ktoś długo wybierał tak niewielki element.