Sprzedaż oraz obrabianie blach trudnościeralnych HARDOX

Zdrowie

Sprzedawanie a także obróbka blach trudnościeralnych HARDOX jest wiodącą specjalizacją firmy STAL – HURT. Ponadto, w jej propozycji usług zaznaczają się obszary jakimi są blacha trudnościeralna, jakie od początku prowadzenia firmy przynosiły bardzo dobre efekty. W ofercie firmy można znaleźć również materiały spawalnicze do spawania stali HARDOX. Są one wynikiem współdziałania wytwórcy stali HARDOX – SSAB oraz producenta materiałów spawalniczych – ESAB. Udostępniane są materiały do spawania przy użyciu technik: MAG, FCAW, MCAW jak i przy pomocy elektrod do spawania w technologii MMA. W ramach projektu STAL – HURT zakupił wycinarkę z palnikiem plazmowym i palnikiem tlenowym.

Ma ona opcje takie jak między innymi: automatyczne cięcie trójwymiarowe, kąt cięcia plazmą do 45 stopni, albo cięcie tlenem do 63 stopni od pionu. Asortyment prętów z HARDOX regularnie się poszerza. Dostępne są też: najnowszy gatunek blach napawanych oraz drut do spawania. Na stronie internetowej STAL –HURT można znaleźć wszystkie parametry oraz precyzyjne opisy dostępnych blach. Opłaca się firmie takiej zlecać dowolne zlecenia, ponieważ w innowacyjnym parku maszyn można znaleźć tak niezawodne maszyny jak frezarka CNC przeznaczona do obrabiania blach trudnościeralnych pochodzących od szwedzkiego wytwórcy.

Można też liczyć na wykorzystanie nowego rodzaju blach uodpornionych na stratę twardości w temperaturach od 300 do pięciuset stopni Celsjusza. Rodzaj taki zalecany jest do wykorzystania w aplikacjach, w jakich podzespoły wykonane z takiej blachy będą pracowały w temperaturach wyższych niż 200 stopni. Materiały do eksploatacji z blachy HARDOX są trwałe oraz wykazują doskonałe parametry pracy. Dzięki wdrożeniu na przykład cięcia wodnego zamawiane materiały nie będą narażone na inne obciążenia mechaniczne, temperaturowe i chemiczne. Pozwoli to na pozyskanie gotowych wyrobów, bez potrzeby zrobienia dalszej obróbki.

Dodaj komentarz