Serwis randkowy dla osób szukających drugiej połówki o takim samym wyznaniu

Rozrywka

Singlowanie.pl to portal zapoznawczy dla osób szukających kogoś o tym samym wyznaniu. Wolni chrześcijanie, w wieku od 18 do pięćdziesięciu lat mogą w takim środowisku odnaleźć własne drugie połówki. I pomimo, że portale randkowe nie ma długiej historii to zebrał prawie 14 tysięcy osób. Serwis randkowy singlowanie.pl jest dobrym portalem dla osób, które mogą być wstydliwe w budowaniu związków w świecie rzeczywistym. Katolickie randki mogą zaowocować szczęśliwymi a także trwałymi relacjami, do czego zachęcają założyciele.

Łatwiej bowiem budować związek z osobą wyznającą tę wiarę. Nie można zaprzeczyć, że wspólnie wyznawane wartości są w stanie do siebie zbliżyć. I mimo że nie brak osób, które do portalu katolickiego mogą podejść nieprzychylnie, to są to jedynie rzadkie przypadki. W tym miejscu można bowiem doskonale się bawić, bo wolne osoby mają dużo pozostałych kwestii do omówienia.

Wystarczy się zapisać i wyszukać kogoś o zbliżonym światopoglądzie. Serwis podaje dwa poziomy uczestniczenia. W ich obszarze zrealizowane są funkcje takie jak: możliwość poszukiwania pozostałych singli, opcja zobaczenia ich profili, możliwość wysyłania czatu, możliwość dodawania do swoich zasobów pozostałych użytkowników, opcja podglądania singli przeglądających na konto własne, opcja zobaczenia tego, czy dany użytkownik jest zalogowany do serwisu, czy nie. Drugi poziom jest bogatszy o: opcję uczestniczenia w społeczności singli wierzących, opcję uczestnictwa na blogu a także możliwość wypowiadania się na forum. Głównym zadaniem jakie ma do spełnienia serwis singlowanie.pl jest możliwość umawiania się na schadzkę z chrześcijanami. Ten katolicki portal randkowy to szansa dla osób wstydliwych. Bardzo często po przełamaniu bariery przez Internet okazuje się, że wystarczyło być w większej mierze otwartym. I jeśli na dodatek znajduje się kogoś o zbliżonym światopoglądzie to ma się powód do zadowolenia.

Dodaj komentarz