Samodzielnie zrobione kartki na Święta oraz sporo innych godnych zauważenia prezentów

Zdrowie

Ręcznie zrobione kartki świąteczne a także sporo innych urokliwych prezentów proponowanych jest osobom zamawiającym w pracowni Decoris. Sprzedawane kartki są zrobione samodzielnie i przed przesłaniem klient dostaje szkic do zaakceptowania. Poza kartkami można także w zakresie pomysł na prezent na święta dobierać pozostałe indywidualnie przygotowane podarunki: kubki z logo firmy, czekoladki z nadrukiem, herbaty oraz kawy z wizerunkiem marki. Można takie akcesoria kupować pojedynczo lub wybrać jako świąteczny zestaw.

Wszystkie prezenty są samodzielnie spakowane, dzięki czemu natychmiastowo nadają się do podarowania. To idealna propozycja dla osób szukających niebanalnych pomysłów do wręczenia w ramach prezentu, zarówno dla najbliższych, jak i dla współpracowników, czy klientów biznesowych. Klienci chętnie nabywają słodkie komplety prezentowe z bombonierkami, zestawy z herbatą, kawą i filiżanką, bądź komplety świąteczne z akcesoriami do piwa, wina lub whisky. Ostatni zestaw zalecany jest dla panów. Dla pań dedykowane są zestawy z rękawiczkami, termoforkami, bądź designerskimi skarpetkami. Obdarowanie bliskich takim prezentem zrobi doskonałe wrażenie.

Tym bardziej, że takie prezenty są podarunkami wysokiej jakości. Często zamawiane są w Decoris kartki. Innowacyjne zdobnictwo odzwierciedla klimat bożonarodzeniowy i pozwoli wkroczyć w uroczysty czas świąteczny. Wybierać można pośród kartek świątecznych: welurowych, złotych, kartek – pudełek, z magnesem lub z zawieszką na choinkę, kokardkach, wiankach, nowocześnie zaprojektowanych, wycinanych laserem, tłoczonych, w stylu retro albo w stylu natural. Z pracownikami omawia się wzór, kolorystykę i kompletną prezencję kartek. Zleceniodawcy cenią to, że mogą złożyć zamówienie spersonalizowane. Opłaca się zamówienia świąteczne składać właśnie w tej pracowni. Wszystko odbywa się tutaj profesjonalnie, od momentu składania zlecenia aż po jego przesyłkę.