Rozrywki dla panny młodej – zorganizuj znakomity wieczór panieński

Rozrywka

Jest dużo zabaw, które można wyeksploatować w trakcie organizacji uroczystości dla przyszłej żony. Wieczory panieńskie nie powinny być wyłącznie okazją do wypicia alkoholu oraz plotkowania z przyjaciółkami, bo na takie spotkanie można umówić się w jakikolwiek innym dzień w roku. Wieczór panieński ma obowiązek być imprezą nadzwyczajną, a o jego atrakcyjności mogą postanowić organizowane na nim zabawy i konkursy dla gości. Zająć się tym ma postać, jaka zaaranżowała przyjęcie, innymi słowy zwykle perfekcyjna przyjaciółka lub ewentualnie siostra. Do popularnych gier należy tzw. torebka – przyjaciółki panny młodej wkładają do ogromnej torby po trzy najistotniejsze przedmioty ze swojej torebki. Panna młoda powinna zgadnąć która z wyciągniętych z torby rzeczy należy do konkretnej koleżanki. Do innych konkursów wolno zaliczyć quiz dotyczący wiedzy o pannie młodej – pytania przygotowuje najlepsza przyjaciółka, a wygrywa ta z obecnych na wieczorze panieńskim koleżanek, która poda najwięcej prawidłowych odpowiedzi.

Wolno również ułożyć analogiczny test dla panny młodej, jaka będzie odpowiadać na pytania dotyczące jej przyszłego męża. Pomysłów na organizację unikalnego wieczoru dla przyszłej panny młodej jest właściwie niezmiernie mnóstwo. Wystarczy użyć wyobraźni lub też jeżeli mamy zasobny portfel jesteśmy w stanie wynająć fachową jednostkę gospodarczą, która zajmie się organizacją imprezy od początku do końca oraz zatrudni tancerz erotyczny. Niemniej jednak kiedy tak właściwie nie stać nas na taką usługę, możemy skorzystać z tanich pomysłów osiągalnych w Internecie. Jedna z oferty to zorganizowanie przyjęcia w przebraniach – wykorzystując określony motyw (np. z filmu, animacji).

Jeżeli ma być to przyjęcie podarek dla panny młodej, należałoby wcześniej przygotować także dla niej odpowiednie przebranie. Innym ciekawym pomysłem jest zaproszenie do domu na wieczór masażystki bądź masażysty lub też kosmetyczki, która w wprawny sposób zadba o przyszłą żonę – sprawdź propozycję na atrakcyjną atrakcję na tancerzerotyczny.pl. Wolno także zaprosić do domu tancerza, który wykona erotyczny taniec dla panny młodej i jej gości. Jeśli wolimy wyjść na miasto należałoby wcześniej zarezerwować stolik w klubie, zapewnić sobie nietuzinkowy dojazd na imprezę dzięki wynajęciu limuzyny czy też wnieść do klubu śmieszny tort w kształcie penisa, który z pewnością rozweseli gości i samą pannę młodą.

Dodaj komentarz