Punkt sprzedaży, w jakim można się zaopatrzyć od początku ciąży aż po chwile, gdy pociecha będzie w okresie szkolnym

Zdrowie

Użyteczne rady dla rodziców, którzy kupują w sklepie internetowym Bamboli zamieszczone są w oddzielnej kategorii, na blogu tematycznym. Artykuły piszą w tym miejscu eksperci, jacy nie tylko służą poradami a propos gadżetów takich jak jeździki na roczek, lecz też służą wieloma poradami na temat ogólnego rozwoju malucha oraz tego, w jakim wieku jakie zabawki czy gadżety wykorzystywać. Postać bloga jest przyjemna w odbiorze, gdyż rodzice mogą rozmawiać z autorami artykułów, jak i dzielić się doświadczeniem z innymi kupującymi. Tematyka wpisów jest wieloaspektowa, co pokazuje, że każdy ma szansę odnaleźć wiadomości, jakie w konkretnym czasie ciekawią go szczególnie. Mogą wskazywać na to chociażby tytuły takie jak: Co kupić dziecku na święta?, Pomysł na prezent dla 2 latka, 10 sposobów na kreatywne wykorzystanie nieużywanych słomek, Jak wybrać wanienkę dla dziecka?, Odpowiednia pielęgnacja dziecka. Są dowodem na to, że teksty odnoszą się do wielu sfer powiązanych z wychowywaniem a także pielęgnowaniem maluchów w dowolnym wieku.

Blog tematyczny na witrynie Bamboli jest dobrym rozwiązaniem z punktu widzenia marketingu, bo wskazuje, że dana marka jest renomowana i zna się na katalogu produktów, jaki sprzedaje, jak i o konsumentach dla jakich produkt jest przeznaczony.

Cenią oni to, że można również zobaczyć, jakie są towary podobne do wybranego, co daje większy wybór. Z uwagi na to, że produkty są podzielone w kategoriach, nie ma kłopotu z tym, aby odnaleźć odpowiedni produkt, przystosowany do normy rozwojowej pociechy a także jego przeznaczenia. Zwłaszcza debiutujący rodzice doceniają, że produkty są opisane, bo są doskonale zorientowani w tym, co mogą wybierać. Ciekawy asortyment dla najmłodszych cechujący się funkcjonalnością, bezpieczeństwem a także interesującym designem zachęca do kupowania wielu rodziców. Rodzice to przecież grupa kupujących dla jakich liczy się to, żeby mieć pojęcie dużo o tym, co nabywają.