Portal informacyjny i z ogłoszeniami dla osób mieszkających w Nowym Sączu

Reklama

Serwis informacyjny i ogłoszeniowy dla mieszkańców Nowego Sącza, czyli Portal Nowy Sącz to miejsce w Internecie, jakiemu warto przyjrzeć się dokładniej. Posty publikowane są systematycznie a także dotyczą licznych typów wydarzeń. Ktoś, kto zapisze się do subskrypcji będzie jeszcze dokładniej poinformowany o tym, co ma miejsce w aktualności nowy sącz i sporo na tym uzyska. Często przeglądanym działem jest kategoria z aktualnościami. Kolejno, chętnie sprawdzane są imprezy, kulturalne i sportowe.

Wiele czytelników ogląda galerie zdjęć z poszczególnych wydarzeń. Dodatkowo, w dziale wideo można obeznać się z filmami z różnych imprez kulturalnych. Niemałe zainteresowanie wzbudza kategoria z ogłoszeniami. Zakładanie konta pozwala nie tylko na dodawanie anonsów oraz umożliwia zajrzeć do własnych wcześniejszych anonsów.

Internauci wymieniają się komentarzami z innymi internautami. Aby natomiast odnaleźć ogłoszenie odnośnie tego, co w danej chwili nas ciekawi, wystarczy wpisać frazę w umieszczoną w widocznym miejscu lupkę. Ogłoszenia dodawane są w kategoriach takich jak: motoryzacja, nieruchomości, praca, dom i ogródek, elektronika, moda, zwierzęta, artykuły dziecięce, rękodzieło, sport oraz hobby, muzyka oraz edukacja, usługi i firmy, ślub i wesele, Nowy Sącz się dzieli – wymiana bezgotówkowa oraz oddam/szukam. Są także opcje dodatkowe.

Funkcja przeglądania archiwów z niedawnych eventów odbywających się na terenie Nowego Sącza jest godna uwagi dla redaktorów, jacy w gazecie lokalnych mają chęć opisywać to, co dzieje się w Nowym Sączu na bieżąco. Mieszkańcy mogą mieć chęć wrócić do tych zdarzeń, w których już brali udział, oglądając galerie i filmy. W dodatku, można również pogłębić relacje za pomocą Facebooka, Twittera, Instagrama albo Youtube’a. Można skomentować eventy w których brało się udział jak i wymienić uwagami z pozostałymi uczestnikami wydarzeń. Portal Nowy Sącz jest witryną wszechstronną.

Dodaj komentarz