Pomysły na niezwyczajną ścianę – naklejki w czasie remontu

Zdrowie

W urządzaniu mieszkania jednym z największych kłopotów jest to, co zrobić ze ścianami. Pomalować- rozumie się samo przez się, niemniej jednak co dalej? Sprawdzonym oraz starym sposobem jest wiszenie na ścianach ramek ze zdjęciami z uroczystości familijnych, wakacyjnych wojaży lub innych zdarzeń w życiu. Zazwyczaj spotkać wolno na ścianach uśmiechnięte buzie naszych dzieci. Można też przykleić jakąś interesującą fototapetę, tym bardziej, że można dzisiaj zindywidualizować taka tapetę według własnego upodobania i żadnego pomysłu. Inną równie interesującą oraz dającą mnóstwo możliwości metodą ożywiania ścian, są naklejki na ścianę.

Firmy produkujące tego typu naklejki prześcigają się w różnorodności przedkładanych naklejek. Ta rozmaitość dotyczy również tematyki, kolorystyki jak i ciekawych form. Ten sposób dekoracji przestrzeni ma tę przewagę nad innymi, iż jest bardzo niebrudzący i wykonuje się go błyskawicznie oraz prosto. A co jeszcze fajniejsze-gdy znudzi się nam wyłoniony motyw, wystarczy jedynie naklejki zdjąć oraz w ich miejsce położyć nowe-równie prędko i prosto. Nic przyjemniejszego.

Kiedy w czasie urządzania domu czy mieszkania docieramy już do etapu dekorowania ścian, do wyboru mamy dużo możliwości żeby ściany nie były miałkie oraz typowe. Najzwyczajniej w świecie możemy ścianę pomalować na jakiś ładny kolor bądź utworzyć jakąś mozaikę kolorystyczną. Od wielu lat niesłabnącą popularnością cieszą się tapety- dziś o heroicznie innym wzornictwie niż na przykład w latach osiemdziesiątych. Do tego dochodzą coraz bardziej popularne fototapety oraz równie popularne obrazy na szkle Tulup. Naturalnie mamy również do dyspozycji standardowe ramki ze zdjęciami, które powinny znaleźć się w każdym mieszkaniu, ponieważ nadają ciepła i sympatycznego charakteru. Na ścianach zawsze odnajdzie się również miejsce na obrazy czy kwiaty, jakie obok ramek ze zdjęciami są jednym z najpiękniejszych detalów wystroju wnętrza domu. Naturalna zieleń zawsze powoduje, że przestrzeń jest bardziej przychylna, ciepła i zachęca do przebywania w niej. Wobec tego ściany nie muszą być miałkie, wystarczy odrobinę fantazji i odrobina odwagi by przestrzenie pionowe w naszym mieszkaniu budziły zachwyt gości.

Opinie do tej publikacji:

Dodaj komentarz