Obszerny tematycznie serwis, na jakim znajdują się najistotniejsze informacje o Kołobrzegu

Reklama

Wszechstronny tematycznie portal, na którym znajdują się najważniejsze wiadomości o mieście Kołobrzeg na jakim w dodatku publikowane są aktualności powoduje, że zajrzą tutaj zarówno osoby mieszkające w Kołobrzegu, ale też osoby, które dla przykładu chcą tutaj przyjeżdżać w najbliższym czasie. Miejski Portal Informacyjny kołobrzeg jest także wyłączną w mieście telewizją internetową. Wszystkie wydarzenia, z różnych dyscyplin dostępne są dla internautów całodobowo, 7 dni w tygodniu.

Zwłaszcza doceniają to mieszkańcy Kołobrzegu. Motto serwisu to: ‘Miasto na wyciągnięcie ręki!” i stwierdzić trzeba, że jest w tym wiele prawdy. Wszechstronny system przekazu wiadomości zawiera nie tylko teksty, lecz też zdjęcia, czy wideo. Patrząc na to, że znacznie więcej osób robi użytek z sieci, nie brakuje w tym miejscu użytkowników.

Profesjonalizm oraz zaangażowanie twórców serwisu powodują, że zaprezentowany portal jest rozpoznawalny i chwali się dużą ilością wizyt. Każdy, kto chce dowiadywać się czegoś w temacie tego, co teraz wydarzyło się w mieście Kołobrzeg zrobi to prędko. To co znajduje się w portalu jest bowiem podzielona na działy tematyczne. Wiadomości jakie się tutaj znalazły obejmują: informacje o polityce, sport, kulturę, informacje z dziedziny oświaty, wydarzenia bieżące, aktualności z konkretnych dzielnic, wiadomości z rynku pracy, jak i ogłoszenia ludzi mieszkających w Kołobrzegu. Można także zapoznać się z ważnymi spotkaniami biznesowymi, albo też felietonami.

Osobną zakładkę stanowią wiadomości dla turystów. Tak skonstruowany portal powoduje, że wszyscy, którzy znajdą się w tym miejscu będą dobrze poinformowani. Kolejnym walorem jest to, że można wymieniać się w tym miejscu komentarzami z innymi osobami, które mieszkają w Kołobrzegu. W ten sposób wzmacnia się tożsamość społeczności lokalnej. Tak bogaty tematycznie portal, na którym znajdują się najważniejsze wiadomości o Kołobrzegu jest serwisem godnym zainteresowania, tak samo dla osób mieszkających w Kołobrzegu, jak i dla przyjeżdżających.

Dodaj komentarz