Nowocześnie zaprojektowane oraz funkcjonalne markizy

Biznes

Nowoczesne oraz praktyczne markizy sprzedaje Monolith. Oferta obejmuje głównie markizy premium oraz markizy na taras. Markizy tego typu idealnie nadają się na taras, dodając mu atutów estetycznych. Co znaczące, będą również nad wyraz praktyczne. Produkty takie jak markizy tarasowe zapewnią ochronę przed promieniowaniem UV, a w dodatku wpływają na wygodę spędzania czasu na tarasie.

Zwłaszcza, kiedy dokupi się do nich części dodatkowe oraz zastosuje funkcjonalności takie jak: silnik elektryczny na włącznik albo na pilota, opcja wyboru kolorów, zastosowanie profilu wysięgu dostępnego w sześciu akcentach wybarwienia, wybór tkanin z kolekcji Perla, zastosowanie oświetlenia ledowego z opcją zaciemnienia, wykorzystanie opuszczonej falbanki, użycie promiennika ciepła. Pracownicy z Monolith udzielą wskazówek zamawiającym, co może być dla nich optymalne. Poza markizami na taras można zamawiać markizy: na balkon, koszowe, na ogród zimowy, boczne, pionowe a także dwuspadowe. Tak ogromny wybór daje zapewnienie, że zawsze dobierze się rodzaj markizy pod wykorzystanie, jakie jest dla niej dedykowane. Specjaliści Monolith nie tylko doradzają, na jaką markizę się decydować, ale wskażą, w jaki sposób o nią zadbać.

Dla klientów oferowane są projektowe wyjścia standardowe, jak i oryginalne. Wycena za markizy przygotowana jest indywidualnie, w zależności od oczekiwań konsumenta. Team Monolith wykona samodzielnie pomiary, by mieć gwarancję, że estetyczny element będzie dostosowany do wyznaczonego budynku. Monolith współpracuje z najlepszymi producentami i przedsiębiorstwami zajmującymi się serwisem, wobec czego można oczekiwać sprawnej naprawy, o ile markiza byłaby naruszona lub jakiś jej element dodatkowy nie funkcjonowałby jak należy. To oznacza, że można będzie znowu być zadowolonym z jej sprawnego działania. Kiedy ktokolwiek zastanawia się, w jaki sposób zmodernizować dom, to markizy Monolith będą się do tego nadawały perfekcyjnie.