Nowocześnie wykonująca usługi firma udzielająca szkoleń

Zdrowie

Gamma to nowocześnie realizująca usługi marka udzielająca szkoleń. Są one rozdzielone na: kompetencje miękkie a także szkolenia twarde. Kompletna lista szkoleń podana jest na witrynie internetowej, razem z harmonogramem oraz charakterystyką konkretnych opcji. Szkolenia powiązane z kompetencjami miękkimi odnoszą się do: szkolenia menadżerskie, szkoleń z efektywności osobistej, szkoleń z zarządzania projektami, szkoleń HR, szkoleń z zakresu administracji publicznej.

Z kolei, szkolenia eksperckie obejmują dyscypliny takie jak: logistyka, transport i spedycja, hr, kadry i płace, prawo, nieruchomości i budownictwo, drogownictwo, energetyka i inwestycje, ochrona środowiska, szkolenia komputerowe, szkolenia finansowe, a także szkolenia farmaceutyczne i kosmetyczne. Ciekawą propozycję w ofercie podanej marki stanowią Akademie Szkoleniowe oraz Programy Liderskie. Jest to format rozwojowy łączący w sobie produktywność pracy w trakcie warsztatów online wraz z pełnym zaangażowaniem kursów w trakcie między wirtualnymi warsztatami. Platformy wymiany doświadczeń, materiały inspiracyjne, a także orientacja na efekty we wdrażaniu najnowszych metodyk, technik oraz praktyk skutkują rozwojem uczestników oraz podwyższeniem umiejętności.

Efekty są zauważalne w dalszej realizacji obowiązków zawodowych. Cykle złożone z kilku warsztatów w innowacyjny sposób pozwalają wykorzystywać wiedzę i umiejętności uczestników w praktyce i opierają się na wymienianiu doświadczeń poprzez peermentoring. Wykwalifikowani trenerzy wykorzystują dużo narzędzi wspierających rozwój, koncentrując się też na integracji grupy a także kompleksowych rozwiązaniach dla przedsiębiorstw. Uczestnicy kursów jakie organizuje wskazana firma szkoleniowa, jak i ich pracodawcy mogą również liczyć na zaprezentowanie rozwiązań dedykowanych. To wskazuje, że Gamma to profesjonalna firma szkoleniowa, nastawiona na efektywność pracy uczestników szkoleń.