Najwyższej jakości rury, wykorzystywane do ogrzewania podłogowego

Budownictwo

Najwyższej jakości rury, używane do ogrzewania podłogowego można nabywać w sklepie Termolit, obok innych towarów do jakich zaliczają się złączki, zawory, aż po rozdzielacze oraz szafki do ogrzewania podłogowego, akcesoria Tacker albo rozwijaki do rur. Tak bogaty katalog oraz niewygórowane kwoty za otuliny do rur, folia do ogrzewania podłogowego, folia pod ogrzewanie podłogowe, folia do podłogówki, taśmy brzegowe, taśmy dylatacyjne gwarantują usatysfakcjonowanie konsumentów. W ofercie udostępnione są rury Pert – Evoh – Pert 16×2, niemieckiego producenta Sander. Ich sporą zaletą jest pamięć kształtów, minimalizująca niebezpieczeństwo zgniecenia lub niszczenia układanych pętli ogrzewania podłogowego podczas wykonywania wylewek.

Rury Pert – Evoh – Pert robi się w oparciu o branżowe standardy i normy bezpieczeństwa, a więc są trwałe, produktywne i niezawodne. Wszystkie towary, jakie można zakupić w rozdzielacze do ogrzewania podłogowego, rozdzielacze c.o. przed przekazaniem do użytku są poddawane testom. Rury Pert – Evoh – Pert składają się z 3 warstw: bariery tlenowej, warstwy kleju i wewnętrznej warstwy z elastycznej rury.

Takie rury stosowane są we wszystkich rodzajach wodnych instalacji ogrzewania podłogowego. Poza dystrybucją wskazanych rur oraz innych produktów folia pod ogrzewanie podłogowe TERMOLIT zajmie się ułożeniem ogrzewania podłogowego. Dodatkowo, oferta sklepu zawiera rury Pert – Al. – Pert, czyli rury z wielu warstw, wykonane z najwyższej jakości tworzywa. Używane w nich aluminium powoduje, że mają cechy wskazane równocześnie dla rur zrobionych z metalu, ale i tych, jakie wykonane są z tworzywa sztucznego. Wskazane rury można wykorzystać nie tylko w ogrzewaniu podłogowym, ale też w ogrzewaniu grzejnikowym. Można je więc zastosować w: instalacjach centralnego ogrzewania, systemach sprężonego powietrza, wewnętrznych systemach wodociągowych oraz w niskotemperaturowych grzejnikach. Są to rury łatwe w założeniu i ergonomiczne w codziennym wykorzystaniu. Szacunkowy okres ich wykorzystania przy optymalnej temperaturze wynosi nawet pięćdziesiąt lat.

Dodaj komentarz