Najbardziej znane w branży urządzenia, wyznaczone do wykrycia podwyższonej temperatury

Zdrowie

Najbardziej znane na rynku urządzenia, przeznaczone do wykrycia gorączki podane są przez dystrybutora AUTEMO na stronie www. Szczegółowe opisy oraz informacje techniczne pozwalają klientom decydować się jakie wśród modeli wybrać. A udostępnione pozostają: monitoring termowizyjny do wykrywania osób z podwyższoną temperaturą ATM – T5, znajdująca zastosowanie w przemyśle kamera termowizyjna z wymiennymi obiektywami Pl45i, lekarska kamera termowizyjna Workswell MEDICAS jak i stacjonarna kamera termowizyjna XI400. Medyczna kamera termowizyjna jest głównie doceniana za prędkość dokonywanych pomiarów a także możliwość natychmiastowego wyselekcjonowania osób z objawami choroby wśród osób zdrowych.

Opłaca się decydować się na komplety do pomiarów, bazujące na algorytmach sztucznej inteligencji. Umożliwiają termowizyjny nadzór osób pod kątem
wykrycia objawów gorączki. Kamery umożliwiają automatyczne wykrycie twarzy, nawet u osób zasłoniętych maską. Udostępniony jest kilkupunktowy odczyt temperatury z opcją dokumentowania i alarmowania.

Każde z promowanych urządzeń jest stosownie opisane, podane są jego dane oraz mocne strony jak i minusy. Na takich przesłankach można wybrać najlepszy do prognozowanych użyć osprzęt. Jeżeli natomiast ktoś ma jakiekolwiek pytania, to może skontaktować się z AUTEMO, aby podjąć finalną decyzję po udziale w merytorycznej rozmowie.

Działające na podstawie automatycznych funkcji zestawy, bazujące na unowocześnionym software posiadają sporo opcji. Warto z nimi zapoznać się szczegółowo. Opublikowane cechy kamer termowizyjnych, wyznaczonych do pomiarów gorączki przydają się osobom, którzy mają zamiar dowiedzieć się, co oddziałuje na poziom wykonanych odczytów a także skuteczność wykrywania osób z objawami podwyższonej temperatury. Cechy kamer termowizyjnych, wyznaczonych do mierzenia gorączki wskazują, jakich kupujący w danej chwili wymaga.

Dodaj komentarz