Lakierożele oraz inne współczesne rozwiązania w gabinetach kosmetycznych

Biznes

Jeszcze do niedawna malowanie paznokci powodowało nieco kłopotów, bowiem lakier, który został użyty utrzymywał się nie dłużej niż dwa, trzy dni a później odpryskiwał a w konsekwencji odpadał. Z tego względu ozdabianie paznokci wypada było niezmiernie w wielu przypadkach powtarzać. Dziś sytuacja jest trochę inna, a stało się tak poprzez dostępność na rynku kosmetycznym lakierożelów. Są to lakiery, którymi wolno malować również paznokcie naturalne, jak i sztuczne, jednakowoż różnią się od przeciętnych, znacznie poprawniejszą trwałością.

Lakierożele są ogromnie cenione pośród stylistek paznokci, a w głównej mierze mają dzisiejszą i innowacyjną formułę, jaka na dłużej zezwala zachować ich blask i piękno – sprawdź również depilacja laserowa Kraków. Z tego także względu lakierożele jesteśmy w stanie opisać, jako masę, która równocześnie przypomina szablonowy lakier do paznokci oraz żel oraz akryl.

Malując paznokcie lakierożelami wolno nie tylko sprawić, ze są one ładne dłużej, niemniej jednak także malować je na jednakowy kolor, tworzyć bezustannie modny french, a również wykonywać kolorowe, urzekające wzorki na bazie podkładu. Oprócz tego lakierożele mają jeszcze jedną poboczną zaletę.

Jest nią fakt, iż przed nałożeniem warstwy lakierożelu, płytki paznokciowej nie należy malować żadnymi preparatami, a też nie wypada wykonywać procesu jej matowienia. Dzieje się tak, skutkiem tego, że nowoczesna technologia na bazie, której powstały lakierożele nie niszczy w żaden sposób płytki paznokciowej. Oprócz tego wystarczy jedynie nałożyć niesłychanie cienką warstwę lakieru, a paznokcie wyglądają nadzwyczaj naturalnie a tym samym pięknie. Po procesie nałożenia lakierożelu konieczne jest jego utrwalenie przy pomocy lampy UV.

Kompetentnie położony i utwardzony lakierożel ma prawo utrzymywać się na płytce paznokciowej od dwóch do trzech tygodni, a to powoduje, ze nie musimy bez ustanku przesiadywać w gabinecie kosmetycznym, jak to miało miejsce, kiedy stosowane były normalne lakiery do paznokci. Zaletom lakierożelów jest to, ze nie odpryskują one w czasie wykonywania powszednich, domowych czynności. Za wadę jednakże należy uznać to, iż nie wolno usunąć ich przeciętnym zmywaczem do paznokci, lecz musi zostać to dokonane w gabinecie kosmetycznym.