Kulki smakowe do papierosów jako idealna alternatywa dla papierosów miętowych

Zdrowie

Od dwudziestego maja 2020 roku zakazany został obrót papierosami o smaku mięty na rodzimym rynku. Dlatego też firma Qlki ma do zaoferowania kulki smakowe do papierosów jako świetną alternatywę dla papierosów mentolowych. Jeżeli klient więc szuka sposobu na to, aby papieros utrzymał zapach mięty, to kulki Smakowe warto zakupić w tym punkcie sprzedaży, w sklepach partnerskich lub na aukcjach firmy, oferowanych na Allegro. Kulki z zapachem znane są tak naprawdę od dawna, bo były już wykorzystywane w gotowych paczkach papierosów, jakie były bez kłopotu dostępne w punktach sprzedaży. Gotowe kulki, tuż po kliku sprawią, że cały papieros będzie miętowy.

Aplikacja jest bardzo łatwa i żadnej osobie nie sprawi problemu. Walorem takich kapsułek jest to, że można je włożyć wyłącznie wtedy, gdy mamy chęć na odczuwanie miętowego posmaku. Nie trzeba w takim celu od razu zmienić smaku całej paczki. Czasami niektórzy palacze preferują takie urozmaicenia.

Zwłaszcza, że w podanym sklepie mogą również zakupić innego rodzaju posmaki. Używanie kulek jest także praktyczne, bo nie zajmą wiele miejsca i można je mieć zawsze przy sobie. Kulki Qlki dostępne są w wielu opcjach smakowych, czyli każdy palacz ma szansę znaleźć coś pod swoje oczekiwania. Bogata oferta smakowa kulek do papierosów w Qlki motywuje palaczy do tego, by w punkcie tym robić zakupy regularnie. Klienci mają okazję tutaj liczyć na korzystne ceny. Udostępnione dla smaki Qlki to: arbuz, banan, brzoskwinia, cytryna, czerwone wino, jabłko, jagoda, kwiat jaśminu, liczi, lodowy arbuz, mięta, mięta cola, mięta mocna, mix, pomarańcz, truskawka oraz zielona herbata. W dodatku, łatwa obsługa kulek smakowych dedykowanych do papierosów, jakie dostępne są w sklepie Qlki motywuje entuzjastów palenia do używania tego typu produktów. Qlki oferowane w sklepie mają wielkość 3,2 milimetra oraz będą pasować do papierosów klasycznych, slim i heets.