Kto zajmuje się kontemplacją?

Zdrowie

Czy ktoś w to wierzy, czy także nie, Chiny są mocą numerologii. Chociaż można się z tą sztuką spotkać na całym globie, ale niewątpliwie to Państwo Środka jest tym punktem, w jakim ta sztuka się rozwinęła. Czymże jednak jest owa numerologia i z czym się ona wiąże? Wolno w skrócie ogłosić, że jest ona prawdziwą encyklopedią wiedzy na temat wyznaczonych liczb, które przypisywane są wskazanej osobie. Numery te mają niesłychanie nadzwyczajny wpływ na całe życie tejże osoby. W Chinach numerologia jest precyzyjnie łączona ze sztuką Feng Shui, astrologią, geomancją i sztuką Ching.

Numerologia na całym świecie ma prawo się opierać na rozmaitych elementach, jednakowoż podstawą tej chińskiej jest magiczny kwadrat numerologiczny oraz numerologiczna piramida. Te detale są ustawiane dla każdej osoby indywidualnie na podstawie jej daty urodzenia. Wedle zasad rządzących w sztuce numerologii ów kwadrat jest otworem okiennym do naszej idealnej duszy. Natomiast piramida numerologiczna pozwala na odczytywanie znaczenia praktycznych liczb na każdym etapie stworzonego przez nas życia. Dla co niektórych osób może się to wydawać jakąś bajką, właściwą zabawą, niemniej jednak Chińczycy bardzo na serio podchodzą do tej sfery – ezoteryka.

Zresztą na chwilę bieżącą nie dotyczy to już tylko Chińczyków, jakkolwiek ludzi na całym świecie. Jednakowoż nikt tak właściwie nie jest w stanie udowodnić, że to po prostu działa. Gdy pojawiają się jakieś tarapaty lub ewentualnie najzwyczajniej w świecie następują istotne zmiany w życiu, to bezsprzecznie wtenczas wielu ludzi zastanawia się czy aby nie skorzystać z usług wróżki.

Wielu nawet się nie zastanawia jedynie najzwyczajniej w świecie się umawia i korzysta z usług wróżbiarskich. Jednakowoż tak w rzeczy samej czy zastanawiamy się nad naszą najlepszą motywacją, czy naprawdę tego chcemy?

Zasadniczo osoby wróżące starają się być blisko nas i nam pomóc w podjęciu pewnych istotnych decyzji, jednak najważniejsze, co trzeba sobie uświadomić to fakt, że każdą decyzję oraz tak powinniśmy podjąć sami oraz nikt inny nie weźmie za nas odpowiedzialności. Należy, w związku z tym pamiętać, że wizyta u wróżki nie załatwi naszych kłopotów.

Dodaj komentarz