Jak zapuszczać (lub odrastać) swoje rzęsy

Uroda

Jeśli zgubiłeś więcej rzęs niż byś chciał, możesz odetchnąć z ulgą. Według Amerykańskiej Akademii Okulistycznej rzęsy odrastają w ciągu około sześciu tygodni, jeśli mieszki włosowe są zdrowe i nienaruszone.

Ale może sześć tygodni to dłużej, niż chcesz czekać na odzyskanie rzęs. Oto dobra wiadomość: kilka mądrych wyborów, odrobina cierpliwości i odpowiednie produkty pomogą Ci uzyskać grubsze, pełniejsze i dłuższe rzęsy. Więcej informacji na stronie internetowej http://www.med-online.pl/serum-do-rzes-ratunek-na-slabe-i-wypadajace-rzesy/

9 kroków do dłuższych rzęs

Kilka dobrych codziennych nawyków i dodatkowe kroki w codziennej pielęgnacji mogą pomóc Ci uzyskać pożądane długie rzęsy. Wykonaj następujące kroki, aby wyhodować swoje rzęsy:

1. Nawilż i nawilżaj

Możesz przygotować dłuższe rzęsy odrobiną olejku marula. Wystarczy nałożyć kilka kropel na dłoń, a następnie opuszkami palców masować całą twarz (olejek marula świetnie sprawdza się również na paznokciach i włosach). Dzięki wysokiej zawartości kwasu oleinowego ten super-olej wnika głębiej niż jakikolwiek inny, uszczelniając wilgoć i naprawiając wcześniejsze uszkodzenia. I pij. Utrzymywanie odpowiedniego nawodnienia organizmu może pomóc włosom rosnąć. Celuj w 64 uncje wody dziennie, aby nawodnić się od wewnątrz.

2. Daj swoim rzęsom trochę doładowania

Wejdź do serum do rzęs GRO. Nie bez powodu ta gwiazda wśród odżywek do rzęs umieściła VEGAMOUR na mapie. I łatwo jest zastosować szybką rutynę rzęs: po prostu przesuń drobną szczoteczką wzdłuż linii rzęs raz rano i raz wieczorem, a możesz zobaczyć widoczny wzrost już po 30 dniach. Jako dodatkowy bonus możesz czuć się dobrze, używając tego serum każdego dnia, ponieważ jest ono oparte na roślinach, wolne od hormonów i toksyn.

Chcesz wyrównać swoją grę w lash? Nakładaj GRO+ Advanced Lash Serum z CBD o pełnym spektrum na linie rzęs dwa razy dziennie, aby uzyskać widoczne rezultaty już po 30 dniach.

3. Pomyśl bardzo ostrożnie o przedłużaniu rzęs

Rebecca J. Taylor, MD, okulista i rzecznik kliniczny Amerykańskiej Akademii Okulistycznej, ostrzega, że ​​przedłużanie rzęs wiąże się z ryzykiem, zaczynając od oczywistego: „Pamiętaj, że ostry przedmiot jest używany bardzo blisko oczu”. powiedziała.

Wybierz swój salon ostrożnie, nie na podstawie ceny lub Groupon. Doskonała higiena, aktualne licencje i konsekwentne zachwyty klientów to konieczność.

Należy pamiętać, że kleje używane do tworzenia dłuższych i grubszych rzęs mogą również wywołać reakcję alergiczną. Planując aplikację, odwiedź salon na 10 dni przed wizytą i poproś technika, aby nałożył punkt kleju do rzęs na spód Twojego nadgarstka. Nie zmywaj tego. Poczekaj kilka dni i zobacz, czy pojawi się podrażnienie.

Ups, zrobiłeś to ponownie? Rzęsy są już jednymi? Skrzyżowane palce. Przy pierwszych oznakach podrażnienia udaj się do salonu i poproś o ich usunięcie. NIE usuwaj samodzielnie sztucznych rzęs.

4. Delikatnie, ale wiernie usuwaj makijaż

Spanie w tuszu do rzęs i makijażu oczu jest czasem nieuniknione, zwłaszcza podczas lotu lub imprezowania do wschodu słońca. Ale staranne usuwanie makijażu jest ważnym krokiem do utrzymania zdrowych i długich rzęs.

Ale zrób sobie przysługę i znajdź wstępnie zwilżoną chusteczkę lub bawełnianą chusteczkę i trochę oliwki dla dzieci, zanim uderzysz w prześcieradła. Tak, jest mnóstwo opinii na temat tego, czego należy używać do demakijażu. Ale najważniejsze jest to, aby tusz do rzęs był usuwany z twarzy, aby uniknąć oczu szopa pracza i potencjalnego podrażnienia.

Oliwka dla dzieci, olej mineralny i wazelina mają złą reputację w niektórych kręgach, ponieważ są okluzyjne. Oznacza to, że tworzą one uszczelnienie na skórze, uniemożliwiając skórze wydalanie jej naturalnych produktów przemiany materii. Tak więc, podczas gdy produkty ropopochodne nie są dobrym, oddychającym wyborem dla całej twarzy, wystarczy przetarcie kawałkiem Kleenexu, aby rozpuścić ten długotrwały kohl, liner i tusz do rzęs. Wystarczy delikatnie nacisnąć, a następnie podlać ciepłą wodą.

5. Swędzące oczy prowadzą do utraty rzęs… i wiele więcej

Wszelkiego rodzaju alergie mogą powodować swędzenie oczu, a pocieranie to odruch ssaków. Ta skłonność do drapania może zdziałać więcej niż tylko wypuścić kilka rzęs. Intensywne pocieranie oczu może rozerwać spojówkę, cienką, przezroczystą, śliską i miękką wyściółkę śluzową, która chroni oko przed wrogimi bakteriami. Kiedy rozerwiesz tę błonę przez tarcie, patogeny mogą dostać się do środka — i następną rzeczą, o której wiesz, jesteś w strefie pinkeye. Zapalenie spojówek może być bolesne i nie jest ładne: Twoja spojówka może wytwarzać substancję niepokojąco przypominającą twarożek z kawałkami ananasa.

Nie możemy powiedzieć, żeby nie pocierać, ale staraj się tego nie robić. Jeszcze lepiej, dowiedz się, co powoduje swędzenie oczu. Małe dzieci często doświadczają pinkeye i jest to bardzo zaraźliwe. Więc jeśli jesteś w pobliżu wielu dzieciaków, myj ręce i unikaj dotykania twarzy po dotknięciu ich lepkich zabawek.

Jeśli nosisz soczewki kontaktowe i powodują one swędzenie oczu, rozważ zmianę na chwilę na okulary. Czasami oczy mogą się uczulić aż do stanu zapalnego, bez żadnych realnych uszkodzeń i po prostu potrzebują odpoczynku.

Pyłki, kurz, sierść zwierząt domowych i inne czynniki drażniące przenoszone w powietrzu są powszechnymi przez cały rok cu lpryt. Dlatego miej pod ręką sterylne krople do oczu. Możesz także aktywnie spędzać czas, przygotowując się do długiej sesji na ekranie lub przygotowując się do pielęgnacji rodziny Palomino.

Dodaj komentarz