Imponująca propozycja sprzedażowa obejm, dostępna w sklepie DG Clamps

Przemysł

Bogata oferta obejm, udostępniona w punkcie sprzedaży DG Clamps obejmuje sporo rodzajów do różnych wykorzystań. Są one rozdzielone w kategoriach jakimi są: opaski ślimakowe, obejmy GBS, opaski kablowe, uchwyty, zaciski i obejmy rurowe, opaski druciane, sprężyste, zatrzaskowe, opaski do przegubów i obejmy do układu wydechowego.

Wszystkie zaciski mają dokładne opisy, czyli nikt nie ma wątpliwości, że są to wysokiej jakości produkty. Szczególnie, że pochodzą od znanych wytwórców. Klienci świetnie dobiorą wybrane modele, dla takich zastosowań i tych gałęzi przemysłowych, w jakich chcieliby z nich zrobić użytek.

Obsługa firmy dotyczy: fabryk, serwisów, branży motoryzacyjnej a także technicznych sieci handlowych. Sprzedawane obejmy oraz inne produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, czyli nie zniszczą się przez długi czas. Wszechstronny wachlarz propozycji materiałowych daje gwarancję, że klienci będą zadowoleni z tego, co wybierają. Opaski metalowe wykonane są z metalu: W1, W2, W3, W4 lub W5, o szerokości taśmy od siedmiu mm do 26 mm oraz średnicy od siedmiu mm do sześćset pięćdziesięciu mm.

Dodatkowo dostępne są opaski plasitkowe, w rozmiarze od dwa i pół mm x osiemdziesiąt mm do dziewięć milimetrów x 1220 mm. Można także zaopatrzyć się w produkty specjalistyczne, używane w branży przemysłowej oraz w motoryzacji. Okazują się nie do zastąpienia w takich zakładach, gdzie wymagane jest użycie materiałów w środowisku o dużej agresywności i wysokich oczekiwaniach pod względem odporności korozyjnej. Opaski metalowe DG Clamps pozwolą łączyć oraz mocować: przewody elastyczne, rury, kable, instalacje elektryczne, zbiorniki, układy wydechowe samochodów a także instalacje antenowe. Spory katalog produktów umieszczony jest na witrynie www. Katalog jest opracowany merytorycznie, a więc każdy może wyszukać to, czego będzie potrzebować w wyjątkowo krótkim czasie i mieć gwarancję, że nabywa właściwy wyrób.