Historie czytelników oraz twórcy portalu Wolni Od Lęku, które dają nadzieję na to, że nerwicę lękową można pokonać albo nauczyć się z nią funkcjonować

Zdrowie

Opowieści odwiedzających oraz autora serwisu Wolni Od Lęku, które dają nadzieję na to, że nerwicę lękową można pokonać lub uczyć się z nią funkcjonować są dowodem na to, że autor faktycznie utworzył wskazaną witrynę z powołaniem i jest w jej utworzenie wyjątkowo zaangażowany. Każdy, kto chciałby się dzielić własną historią powiązaną z nerwicą, też może to zrobić.

Wystarczy, że ją opisze i wyśle do twórcy portalu. Formularz można przesłać anonimowo albo podając swoje dane, zależnie od tego, co jest dla kogoś bardziej wygodne. Jedynym warunkiem opublikowania jest dobre zakończenie. Chodzi bowiem o to, by wskazać, w jaki sposób pokonano nerwicę.

Publikowane historie mają motywować pozostałych, dla jakich nerwica lękowa w wyznaczonym momencie jest wyjątkowo trudnym tematem. Opłaca się, aby tym osobom pozostali chorzy pokazali własną drogę do wolności od lęków. Trzeba przyznać, że faktycznie te opowieści, jakie już na portalu są opublikowane zaliczają się do nad wyraz wyrazistych. Marek Daniel, twórca książki „Wolni Od Lęku” i jednocześnie założyciel serwisu podaje o czym traktuje jego książka, przedkładając własną opowieść. Autor udowadnia, że nerwica lękowa to nie wyrok.

Może dzielić się swoim doświadczeniem z innymi, aby mogli z niego korzystać. Oryginalna formuła jego książki pozwoli w 6 miesięcy rozumieć i poznawać regulacje pomiędzy swoim odbiorem, czuciem a działaniami. Dzięki temu, można będzie eliminować ataki paniki oraz poprawiać swój komfort życia. Nie da się podważyć tego, że mocny wzór i opowieść o jego życiu stały się motywacją dla czytelników. W dodatku, warto przejrzeć posty tematyczne odwołujące się do nerwicy lękowej. Są one umieszczone w wyjątkowo dużej ilości tym serwisie. Ich obszar tematyczny jest tak duży, że każdy znajdzie to, co ciekawi go wyjątkowo.