Firma zajmująca się sprzedażą innowacyjnie zaprojektowanych zabudów na tarasy

Dom

Firma zajmująca się sprzedażą unowocześnionych zabudów na tarasy, czyli Monolith może chwalić się imponującą propozycją sprzedażową. Flagowymi produktami są markizy oraz pergole, aczkolwiek w punkcie sprzedaży można zaopatrywać się też w systemy przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne. Można spodziewać się, że niezależnie od tego, jaki wybierze się towar z Pergole Poznań, usługa będzie wykonana wieloaspektowo. Kupujący otrzymają rady dotyczące wyboru właściwego pod konkretną zabudowę rozwiązania, wykonane będą pomiary oraz montaż.

Ponadto, wykwalifikowani pracownicy Monolith oferują również naprawę. Zapewnione jest to, że podczas gdy klient zakupi wyselekcjonowany z oferty produkt, utworzy niebanalny klimat na tarasie. Można będzie na nim wypoczywać o każdej porze dnia oraz o każdej porze roku. Jednym z elementów jakie prezentują się dosyć innowacyjnie są żaluzje fasadowe. Mają one pióra o zwiększonej sztywności, co pozwoli z nich korzystać wewnątrz, jak i na zewnątrz. Lamelami da się sterować pod dowolnym kątem, co zapewnia możliwość swobodnego regulowania natężenia słonecznego.

Uwagę konsumentów Monolith zwrócą też refleksole. To innowacyjna forma zabezpieczenia pomieszczeń przed słońcem. Co ważne, element ten można zastosować tak samo na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. Refleksole świetnie sprawdzają się na przeszklonych powierzchniach pionowych. Wyjątkową propozycję w katalogu stanowią pergole, a więc zadaszenie tarasu do ogrodu. Mogą one mieć formę wolnostojącą albo opierającą się. Udostępnione są w Monolith w postaci: tekstylnego składanego dachu, zadaszenia w formie obracanych lameli z aluminium lub praktycznego i estetycznego dachu oszklonego. Dzięki nim można stworzyć większą powierzchnię na tarasie. Można poczuć się tam w 100% komfortowo, przykładowo dzięki akcesoriom takim jak: oświetlenie ledowe czy rolety boczne uniwersalne. Dla osób posiadających ogrody szklane poleca się natomiast werandy, działające jako system ochrony UV.