Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży pomocy drogowej

Motoryzacja

Pomoc Drogowa Badoś to marka z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży auto pomocy. Na dodatek, miejsce to zyskuje na tym, że oferuje usługi nie tylko na terenie Żyrardowa, lecz także na terenie pobliskich miejscowości. Można również liczyć na to, że świadczenia będą realizowane na obszarze całej Polski. Właściciele pojazdów cenią, że ze świadczeń mogą skorzystać przez 24 h.

W dodatku, można tutaj liczyć na niskie ceny w nawiązaniu do konkurencji. O tym, że Pomoc drogowa Żyrardów to sprawdzona marka, jakiej dobrze będzie zaufać, może świadczyć między innymi to, jak wiele osób do tej pory zdecydowało się na współpracę. Poza auto pomocą marka prowadzi również warsztat samochodowy.

Oznacza to, że po awarii samochód może zostać przewożony na lawecie do zakładu i w takim miejscu odbędzie się sprawna reparacja. W pierwszej kolejności miejsce będzie mieć zdiagnozowanie, a w następnej kolejności pojazd zostanie naprawiany. Nie ma znaczenia, czy chodzi o pojazd osobowy, albo dostawczy. Z usług mogą także korzystać klienci indywidualni a także przedsiębiorcy.

Oferowane naprawy obejmą: elektronikę, układ klimatyzacji, automatyczne skrzynie biegów, hybrydowe układy napędu, naprawę opon, usługi z zakresu wulkanizacji, jak i dużo innych świadczeń. Na witrynie www warsztatu Pomoc Drogowa Żyrardów można odnaleźć informacje a propos tego, w jakich miastach świadczona jest naprawa. Dzięki temu, kierowcy mają przekonanie, że będą sprawnie obsłużeni. Właściciele pojazdów, którzy będą kontaktować się z osobami zatrudnionymi w firmie mogą liczyć na wykonanie usług z obszaru pomocy drogowej jakimi są: dowóz benzyny, naładowanie akumulatora, dowiezienie określonych części zamiennych, awaryjne odpalanie samochodu, korzystanie z auta zastępczego, zabezpieczenie samochodu na parkingu firmy, wyciąganie pojazdu z rowu, naprawy wulkanizacyjne, czy usunięcie małych awarii mechanicznych na miejscu zdarzenia przez wykwalifikowanego mechanika mobilnego. Natychmiastowa pomoc udzielona w skrajnych okolicznościach to spory atut Pomocy Drogowej Badoś.

Dodaj komentarz