Estetyczna imitacja naturalnych kamieni

Biznes

Kolekcja Sant Agostino to ekskluzywna imitacja naturalnych kamieni. Ceramica Sant Agostino to włoska marka, która własną pozycję w światowym przemyśle ceramicznym tworzy od więcej niż 50 lat. Określone produkty, sygnowane Sant Agostino są połączeniem włoskiego rzemiosła, tradycyjnego podejścia a także innowacyjności. W rodzinnej manufakturze bardzo dużą uwagę przykłada się do najwyższej jakości tworzonych płyt. Jeżeli zaś chodzi o modernizm, to najlepszym przykładem jest na to projekt Supernatural.

Pozwala to Włochom projektować płytki, które bardzo dobrze imitują piękno oraz pełnię przyrody. Nie jest dziwne, że wyroby te są międzynarodowymi bestsellerami. Ogromną popularnością cieszy się na przykład kolekcja Blendart, imitująca drewno z efektem postarzania. Wszystkie wyroby z włoskiej kolekcji można zakupić w sklepie online Sekret Elegancji.

W takiej Galerii Włoskich Płytek dostępne produkty są bardzo precyzyjnie scharakteryzowane, a także dodawane są do nich grafiki. Dlatego żaden klient nie ma wątpliwości odnośnie tego, na co musi się zdecydować.
Ponadto, kiedy ktokolwiek ma jakieś zapytania, to może o wszystko zapytać ekspedientów ze sklepu, którzy doskonale znają się na dopasowaniu płytek do konkretnych pokoi.

W punkcie sprzedaży umieszczone są wszystkie kolekcje od zaprezentowanego wytwórcy. Płytki mają zastosowanie ścienne albo na podłogi. Mają także dowolne wymiary, dzięki czemu każdy może je dopasować do swoich upodobań oraz do wykorzystania, jakie dla nich planuje. Okres oczekiwania na zamówienie to czternaście dni.

Płytki można dobierać pod względem: wymiarów, wysokości, szerokości, rodzaju, kształtu, efektu, wybarwienia oraz grubości. Poza płytkami ściennymi i na podłogi udostępnione są też: wielkoformatowe, gresy oraz do łazienek. Kupujący mogą wybrać pośród modeli kwadratowych oraz prostokątnych. Efekt naturalnych kamieni sprawdzi się doskonale w pomieszczeniach modernistycznych lub zainspirowanych industrializmem. Jeśli ktoś myśli o tym, by mieć w domu oryginalne wnętrza, to musi zdecydować się na ten zakup.