Elektryczność w aucie

Biznes

Chevrolet wprowadził na rynek model Spark i postanawia go modernizować, przetwarzając jego model z kompletnie elektrycznym napędem. Koncern zamierza rozróżnić obie nazwy i temu nowemu modelowi nadać nazwę Spark EV. Nie będzie to produkcja masowa, jedynie limitowana, jaka ma dotrzeć do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych oraz na paru innych rynkach na świecie, specjalnie wybranych. Liczba wyprodukowanych okazów jest ograniczona. Wszystkie, wyprodukowane modele mają trafić na globalny rynek w 2018 roku.

Koncernowi Chevrolet podlega na tym, żeby produkując markę auta z elektronicznym napędem wyjść naprzeciw swoim kontrahentom oraz ich potrzebom, które wciąż są coraz wyższe, a kanon jazdy oraz przemieszczania się pożąda coraz to nowych oraz korzystniejszych ulepszeń. Elektronowy napęd Chevroleta możliwy jest to naturalnie dzięki przeznaczeniu zaawansowanych baterii litowo – jonowych, które to są w stanie dostarczyć energię napędowi zawartemu w samochodach Spark. Ich jedynym producentem ma być korporacja A123 Systems. Koncern ten postanawia zastosować inne zasilanie samochodów, aniżeli dotychczasowe benzynowe lub ewentualnie gazowe.

Nissan Motor Co Ltd. powoli rozpoczyna opracowywanie nowego stosu paliwowych ogniw, jakie to są wytwarzane do samochodów z napędem elektrycznym – sprawdź Producent stacji ładowania. Firma już od dawien dawna pracuje nad udoskonaleniem tego procesu i kreacją ogniw paliwowych jak najwyższej jakości oraz odkrywczej generacji. Wszelkie te działania koncern motywuje chęcią działania w właściwej wierze, w kwestii środowiska, a także żeby w przyszłości uformować społeczeństwo, które nie będzie emitowało do środowiska jakichkolwiek substancji szkodliwych. W własnych badaniach udało się naukowcom z Nissana znacznie udoskonalić elektrody membranowe, a także ścieżki przepływu między warstwami separatora, które to są elementami zawierającymi się w paliwowym ogniwie. To właśnie dzięki tym działaniom udało się uzyskać znacznie znacznie bardziej gęstą moc stosu, nawet do dwóch oraz pół raza wyższą, aniżeli miało to miejsce w 2005 roku, co zostało ustanowione jako światowy rekord.

Dodaj komentarz