Duża domena przedsiębiorstwa PHmet w dystrybucji i serwisie urządzeń magnetycznych oraz w obróbce skrawaniem

Przemysł

Duża domena przedsiębiorstwa PHmet w sprzedaży oraz serwisie urządzeń magnetycznych i w usłudze obróbka skrawaniem sprawia, że w branży nie ma konkurencji. Wszechstronna obsługa klientów jest efektem tego, że właściciele przedsiębiorstwa stale podnoszą swoje umiejętności. Pochodząca z Wrocławia firma wyspecjalizowana jest w phmet.com przy zastosowaniu maszyn konwencjonalnych, ale i na obrabiarkach CNC. Eksperci zajmują się produkcją części, podzespołów, części do maszyn, przyrządów oraz prototypów. Zamówienia są zrealizowane albo na bazie dokumentacji dostarczonej przez zleceniodawców albo na bazie przygotowanej przez ekspertów, na bazie wskazówek udzielanych przez zleceniodawcę.

PHmet bardzo dobrze radzi sobie w obrębie dystrybucji i serwisowania urządzeń magnetycznych, jakie podnoszą jakość pracy i skuteczność produkcji w licznych firmach. Wszystkie świadczenia przedsiębiorstwa zrealizowane są na wysokim poziomie, gdyż posiada nowoczesny park maszynowy. Szczegółowy opis działalności firmy podany jest na jej witrynie www. Dynamicznie rozwija się dział produkcyjny.

W nim wykonywana jest obróbka skrawaniem a także produkcja przeróżnych części. Zakres usług poszerzony jest o przeróżne procesy technologiczne, zależności od tego, czego oczekuje zleceniodawca. Zrealizowana jest na przykład obróbka galwaniczno – chemiczna oraz obróbka cieplna. W rozbudowanym parku maszynowym realizowane są także: naprawę i regenerację elementów hydrauliki siłowej, regenerowanie narzędzi dla przemysłu poligraficznego, wykonanie szerokiej bazy maszyn magnetycznych, konserwacje, naprawy awaryjne obrabiarek i maszyn.

Jeśli jest to konieczne, organizowany jest również serwis wyjazdowy. Duża specjalizacja firmy PHmet w sprzedaży i serwisie urządzeń magnetycznych i w usłudze obróbka skrawaniem przekłada się na renomę zakładu. Z tego względu jego pracownicy udoskonalają się, poznając nowe techniki pracy.