Dopasowanie najlepszych ŚOI

Zdrowie

Dostosowanie idealnych ŚOI to domena marki HF Safety. Są to przykładowo rękawice robocze, odporne na przecięcia, wpływ chemikaliów, czy ciepło. Ze względu na to, że pracownicy wskazanej firmy mają duże doświadczenie w zakresie BHP, zawsze służą użytecznymi radami odnośnie doboru właściwych produktów.

Podstawowym warunkiem odpowiedniego doboru wskazanych wyrobów z takiej grupy jest rozpoznanie wraz z oceną zagrożeń jakie występują na konkretnych stanowiskach pracy. Na bazie pozyskanych informacji na wyznaczonych stanowiskach szacuje się ryzyko oraz precyzyjnie podaje zakres i rodzaj ochrony i powiązane z tym najmniejsze wymagania parametrów ochronnych ŚOI. Sprawdzanie oczekiwań klienta oraz zrobiony wstępny audyt przeprowadzony w wyznaczonym miejscu pracy pozwala utworzyć potem specjalistom z HF Safety propozycję handlową stuprocentowo przystosowaną do potrzeb danego klienta.

Równocześnie uwzględnione są bieżące przepisy odnoszące się do bhp. W wyborze określonych środków znaczenie ma głównie bezpieczeństwo pracowników, ich komfort w czasie wykonywanych obowiązków a także jakość proponowanych wyrobów. Proponowane środki ochrony wypełnią bieżące normy bezpieczeństwa, jak i posiadają| znak jakości CE i stosowne certyfikaty jakości.

Często dobierane są przez klientów rękawice: powlekane, skórzane i wzmacniane skórą, dziane, specjalistyczne, chemoodporne, ocieplane, jednorazowe i specjalne zarękawki. Dodatkowo oferowane są także: obuwie ochronne i robocze, ochrona twarzy i oczu, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych, ochrona głowy, odzież ochronna, ochrona przed upadkiem, pierwsza pomoc, środki czystości, noże bezpieczne, maty przemysłowe a także produkty z podkategorii oczyszczania powietrza, sterylizacji i dezynfekcji. Klienci samodzielnie podejmują decyzję, jakie z wyrobów są im niezbędne w ich miejscu pracy.