Czemu Simsy są tak popularne? Sprawdzamy różne części Simsów

Rozrywka

Zaletą „The Sims 4” jest w głównej mierze dwu i trójwymiarowa grafika, jaka czyni grę nadzwyczaj atrakcyjną oraz wciągającą. Wszystkie konstruowane przez graczy postacie są w następstwie tego trójwymiarowymi obiektami. Motyw niekończącej się gry był do tej pory użytkowany w nielicznych grach komputerowych (między odmiennymi w grze Harvest Moon), lecz żadna seria uprzednio nie zdobyła tak gigantycznej popularności. „The Sims 4” jest w następstwie tego pierwszą częścią serii, która odniosła nadzwyczajny sukces na całym rynku gier komputerowych. Gra „The Sims 4” jest typową grą jednoosobową, w następstwie tego każdy gracz ma prawo samodzielnie zarządzać stworzonymi przez siebie postaciami.

Niekoniecznie jednak musi to być jedna rodzina, można albowiem kierować życiem kilku rodzin jednocześnie – wypróbuj the sims 3 download. Już w pierwszej części Simowie są w stanie nawiązywać kontakty z innymi Simami, poprzez co gra staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Sami więc widzicie, iż grać można w zasadzie wybitnie długo… Trzecia część „The Sims” wyróżnia się spośród pozostałych również odkrywczymi umiejętnościami, jakie zyskały postacie. Jeszcze w pierwszej czy w drugiej części gry co poniektóre zdolności stanowiły jedną całość, pod nazwą „kreatywność” czy „inwencja”.

Dzisiaj zostały one rozbite, mamy więc zdolność malowania, pisania czy grania na instrumentach. Z pewnością jest to dosyć ciekawa zmiana, albowiem dodaje grze ekspresji, a co więcej, daną zdolność wolno od tej pory zwiększyć przez praktykowanie wyznaczonej czynności. Nie sposób też nie wtrącić o tak zwanych akcesoriach do gry, jakie akompaniują właściwie każdej części. Właśnie dlatego nie zdołało ich zabraknąć również w tej edycji. Trzecia część Simów to pomiędzy innymi takie akcesoria, jak: „Wymarzone podróże”, „Pokolenia”, „Kariera”, „Po zmroku” i „Zwierzaki”. Pierwszym oraz zarazem jednym z najciekawszych akcesoriów jest dodatek „Wymarzone podróże”. Dzięki niemu kreowane przez nas postacie mają szansę podróżowania – zwiedzania między innymi Francji, Egiptu i Chin.

Dodaj komentarz