Buty na lato – popularne, przydatne oraz uwydatniające piękno stóp

Zdrowie

Dla dam buty to coś znacznie więcej aniżeli wyłącznie okrycie stóp. Buty są niesamowicie znaczącym dodatkiem, uzupełnieniem własnego ja, przyjacielem korygującym nastrój, kiedy wszystko inne zawodzi. Skoncentrujmy się jednakże na aspekcie bycia dodatkiem i to dodatkiem w dość nietypowym miejscu, a mianowicie w łóżku. Duża grupa mężczyzn zaczyna nieomalże klękać, gdy słyszy o kobiecie uprawiającej seks w szpilkach. Ten malutki fetysz jest niezwykle ceniony. W następstwie tego panie powinny zainwestować w zakup czerwonych półbucików na ogromnych obcasach – im bardziej klasyczne, tym prawidłowiej zadziałają na mężczyznę. Jednoczy się to najpewniej z zakodowanym w świadomości obrazem diwy, która w szeregu przypadków występuje w filmach dla dorosłych. Żaden pan nie oprze się takim figlom.

Z nieraz może ten typ zabawy się rozwinie w waszej sypialni oraz zamiast klasycznych szpilek zaczną się pojawiać mega długie kozaki bądź też inne wersje butów na wysokich obcasach. Rzecz jasna nie należy eksperymentować z butami noszonymi na co dzień – ani tenisówki, ani glany, ani tym o wiele bardziej domowe kapcie nigdy nie będą na tyle seksowne, by działać podniecająco na płeć męską.

Bodajże że do łóżka idziemy z ogrodnikiem w tajemnicy przed panem domu – wtedy każde buty, które akurat będziemy miały na nogach będą działać podniecająco. Zwłaszcza że szkoda będzie czasu na to, żeby zajmować się ich ściąganiem… Lato to czas, gdy zrzucamy całkiem mnóstwo ubrań. Odsłaniamy dużo ciała, nie tylko ze względu na panującą temperaturę, jednak też po prostu po to, by się przedstawić – polecamy mokasyny damskie. Letnie buty także odsłaniają mnóstwo – cudowne sandałki są wyznacznikiem imponującej letniej temperatury. Jednak nie wolno zapominać o tym, iż sandały dekorują stopy wyłącznie wtenczas, gdy stopy same są zadbane. Ergo: zanim założymy letnie obuwie, zainwestujmy we własne stopy. Bez baczenia na to, czy zdecydujemy się na pedicure w domowym zaciszu, czy w salonie kosmetycznym, pamiętajmy o jednym: jednorazowy zabieg nie wystarczy, aby móc przez całe wakacje chodzić w odkrytych butach. Odkrywanie stóp sprawia ich wysuszanie. Kiedy do sandałów wpada piach, powoduje otarcia i odciski.

Dodaj komentarz