Bogata oferta płytek lastryko, przeznaczona do innowacyjnych wnętrz

Zdrowie

Wszechstronna oferta płytek lastryko, dedykowana do modernistycznych wnętrz jest dostępna w sklepie internetowym Decogres. Wszystkie płytki lastryko pochodzą od cenionych wytwórców takich jak: Ariana, Delconca, Emil Ceramica, Fioranese a także Keope. Konkretne modele można przeszukiwać po cechach takich jak: wysokość, szerokość a także sposób wykończenia. Lastryko, znane w kraju również pod nazwą terazzo to wyszlifowana betonowa masa, do jakiej zostało dodane kruszywo przeróżnego typu.

W głównej mierze, na taki typ płytek w pomieszczeniach decydują się wielbiciele designu industrialnego. Najbardziej znana jest wersja szarych płytek z okruchami granitu, marmuru, a także innych kruszyw. Natomiast, w ostatnim czasie można także spostrzec, że znane są pozostałe propozycje kolorystyczne.

Na nie natomiast decydują się wyjątkowo odważne osoby. Poza designem industrialnym, płytki lastryko dopasowane są również do stylu retro. Terazzo ochoczo wybierane są do łazienek a także do kuchni, gdzie podłoga musi być wytrzymała a także odporna na działanie wilgoci albo częste brudy na podłodze. Płytki można dopasować bez kłopotu do wybarwienia wnętrz i designu, bo producenci proponują między innymi kafelki w odcieniach zieleni lub fioletu.

Unikatowe desenie mogą być spokojne, jak i bardziej żywotne. Pod względem wizualnym płytki lastryko udowadniają, że wprowadzą do pomieszczeń ekspresję. Klienci, którzy chcą tego typu płytki dostosować do stylu glamour również mogą się na to decydować. Wystarczy, że wybiorą modele szkliwione, z delikatnym blaskiem.

Oczywiście, lastrykowe mozaiki równie doskonale zaprezentują się w matowej wersji. Poza łazienkami oraz kuchniami, lastryko dobiera się także do awangardowych pokoi dziennych. Znacznie częściej spełniają też rolę posadzki na balkonie. Zróżnicowana kolorystyka tła, spokojniejsze wzory, kafelki z plamkami, wzory matowe oraz z połyskiem – asortyment płytek w Decogres jest tak duży, że internauta tutaj odnajdzie, czego wymaga. Jeżeli natomiast ktoś ma zapytanie, to może kontaktować się z pracownikiem Decogres.