Bardzo dobrze wyposażony gabinet urologiczny Michała Jurasza

Zdrowie

Perfekcyjnie wyposażony gabinet urologiczny Michała Jurasza wraz z higieniczną i wyposażoną w innowacyjny sprzęt salą do przeprowadzania zabiegów są wyraźnymi dowodami tego, że w miejscu takim warto podjąć leczenie i będzie się właściwie zaopiekowanym.

Naturalnie, w pierwszej kolejności ważne są umiejętności specjalisty. Zaawansowany pod kątem technologii sprzęt umożliwi dokładną diagnostykę. Ekspert robi użytek z wysokiej jakości ultrasonografem, niezbędnego do diagnostyki pęcherza, nerek, prostaty i jąder. Na wyposażeniu znajduje się też urządzenie do elektrokoagulacji, laser oraz akcesoria chirurgiczne, niezbędne do wykonania zabiegów ambulatoryjnych. Po szczegółowej diagnozie przyszłościowe postępowanie jest planowane, a pacjent stale powiadamiany jest o tym, jak będzie przebiegać jego leczenie.

Chorzy czują się zaopiekowani na równi pod względem medycznym, jak i komfortu psychicznego. W czasie każdej ingerencji https://michaljurasz.pl/ wszystko jest dla nich jasne. W gabinecie wykonywana jest wszechstronna diagnostyka urologiczna, obejmująca: badanie przedmiotowe, badanie podmiotowe, a także badanie USG układu moczowo – płciowego. O tym, jak przyszykować się do badania chorzy informowani są wcześniej. W obrębie prowadzonego ambulatorium wykonywane są także zabiegi ambulatoryjne w znieczuleniu miejscowym.

Doktor Michał Jurasz ma duże doświadczenie w stosowaniu technik małoinwazyjnych w urologii, a zwłaszcza metod laparoskopowych. Potrafi też właściwie diagnozować, a później przeprowadzić leczenie schorzeń nowotworowych układu moczowego. O jego doświadczeniu można dowiedzieć się z witryny placówki medycznej. Przed podjęciem kroków lekarskich urolog obeznaje się z historią choroby wybranej osoby. Holistyczne podejście doprowadza do tego, że chorzy szybciej dochodzą do zdrowia lub łagodnie przechodzą symptomy choroby. W trakcie wieloletniej praktyki klinicznej lekarz rozwijał się w technikach laparoskopowych, jak i klasycznych.