Animatorzy, którzy program zabaw dostosują indywidualnie do osób uczestniczących w imprezie

Rozrywka

Zespół firmy Alee Frajda tworzą animatorzy, jacy przebieg zabawy dostosują indywidualnie do osób uczestniczących w imprezie. I to największy walor wskazanej firmy, gdyż opiekunowie decydujący się na korzystanie z pomocy wykwalifikowanych pedagogów wiedzą, że zabawy będą każdorazowo dopasowane do ich maluchów, a zajęcia będą miały charakter nowatorski. Animacje, z jakich listą można obeznać się pod linkiem animatorka dla dzieci każdorazowo dopasowane są do wieku a także do upodobań maluchów. Bardzo często z usług wskazanej firmy rodzice robią użytek, gdy chodzi o opracowanie animacji na wesele. Rodzice bowiem zwykle chcieliby pobawić się w swoim gronie, a dzieci siedzą wtedy przy stole i się zanudzą.

Tymczasem, animator jest im w stanie zagwarantować świetną i bezpieczną zabawę. Obejmuje ona na przykład: zabawy muzyczno – ruchowe, zajęcia artystyczne, robienie tatuaży z wykorzystaniem farb antyalergicznych, a także sporo pozostałych aktywności. Oferta firmy podzielona jest na kategorie: dla rodziców, dla przedszkoli i szkół, dla firm, dla nowożeńców, na każdą okazję. Ponadto, przygotowywane są szkolenia i warsztaty dla animatorów, jacy chcą się rozwijać w branży. Opiekunowie mogą korzystać z usług doświadczonych animatorów: na urodzinach, koloniach, albo w ramach wizyty świętego Mikołaja.

Ponadto, mogą korzystać z możliwości przygotowania urodzin o konkretnej tematyce, w zależności od upodobań malucha. Przedszkola oraz szkoły mogą zdecydować się na pomoc animatorów w trakcie wydarzeń jakimi są: Dzień Pluszowego Misia, wizyta świętego Mikołaja, bal karnawałowy, Pierwszy Dzień Wiosny, pikniki rodzinne, czy Dzień Dziecka. Oferowane są także warsztaty o określonej tematyce dla placówek. Przedsiębiorstwa chętnie wykorzystują wsparcie Alee Frajdy w trakcie imprez firmowych albo okołoświątecznych spotkań z rodzinami pracowników. Dla Nowożeńców opracowane są obszerne pakiety na wesela. Dodatkowo, na każdą okoliczność można zrobić użytek ze zrobienia warsztatów dużych baniek mydlanych lub wynajmować fotobudkę, fotolustro lub żywe maskotki. Alee Frajda oferuje też zachwycające pokazy iluzji.